Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nikolett

Është emri yt Nikolett? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nicoletta, Nikoleta, Nicolette, Nicolet, Nikoletta, Nina Jelita, Nicolett, Nicoleta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 187 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 155 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 154 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 150 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 181 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 179 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1470 Nikolett's në Facebook. Pozicioni #25801
Kategoritë:Emrat hungareze - Top 100 hungarez emrat - Popullore sllovak emrat - Popullore hungarez emrat - Emrat popullore në Hungari - Emrat popullore në Slovakia - Popullore hungarez emrat vajzë - Emrat popullore në Korea e jugut - Emrat popullore vajzë në Hungari - Emrat popullore vajzë në Slovakia
Komente nga NikolettPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nikolett? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nikolett? Voto për emrin tënd