Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Niko

Është emri yt Niko? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Nikolaos
Djem me tinguj të ngjashëm:Nicky, Nick, Nasi, Neka, Naji, Nik, Ness, Noach
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nisa, Nancy, Niki, Nike, Naja, Nensi, Nicia, Nicci
Vlerësimi:
4.5/5
yje 106 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 69 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 69 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 68 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 95 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 94 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Dajana, Vilma
Facebook:

+/- 35375 Niko's në Facebook. Pozicioni #2137
Kategoritë:Emrat greke - Emrat e shkurtër - Popullore fund emrat - Popullore slloven emrat - Popullore italian emrat - Emrat popullore në Iran - Popullore grek emrat boy - Popullore fund emrat boy - Emrat popullore në Itali - Emrat popullore në Greqi
Komente nga NikoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Niko? Voto për emrin tënd


Është emri yt Niko? Voto për emrin tënd