Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Natasha

Është emri yt Natasha? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Natasja
Djem me tinguj të ngjashëm:Nidus, Naitik, Niets, Nanda Dwi Cahya, Nitesh, Natesha, Nitish, Nidhug
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nadja, Nautica, Natasa, Natassha, Nathacha, Natsu, Nitza, Natassia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 334 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 204 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 201 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 200 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 293 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 291 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Jetmir
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 410855 Natasha's në Facebook. Pozicioni #271
Kategoritë:Emrat greke - Popullore Thai emrat - Popullore arab emrat - Popullore danez emrat - Popullore italian emrat - Emrat popullore në Irak - Emrat popullore në Rusi - Popullore anglisht emrat - Top 100 indonezian emrat - Emrat popullore në Itali
Komente nga NatashaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Natasha? Voto për emrin tënd


Është emri yt Natasha? Voto për emrin tënd