Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Natália

Është emri yt Natália? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nidal, Natal, Natalio, Nodawl, Nedal, Nadal, Nadil, Nathalia
Vajza me tinguj të ngjashëm:Natalia, Natali, Nathalie, Natalie, Natale, Natalea, Natalle, Nathaly
Vlerësimi:
4.5/5
yje 136 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 100 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 100 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 99 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 134 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 136 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 142030 Natália's në Facebook. Pozicioni #696
Kategoritë:Top 100 sllovak emrat - Popullore sllovak emrat - Popullore hungarez emrat - Emrat popullore në Brazil - Emrat popullore në Hungari - Emrat popullore në Slovakia - Popullore portugalisht emrat - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Brazil
Komente nga NatáliaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Natália? Voto për emrin tënd


Është emri yt Natália? Voto për emrin tënd