Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Monalisa

Është emri yt Monalisa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Malik, Melos, Melis, Milos, Miles, Moloch, Myles, Milas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Melisa, Malika, Melika, Melissa, Melisa Öykü, Melosa, Malzk, Melosia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 85 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 46 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 46 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 46 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 75 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 75 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 14100 Monalisa's në Facebook. Pozicioni #4488
Kategoritë:Emra italiane - Emrat me 8 shkronja - Popullore indonezian emrat - Emrat popullore në Indonezi - Emrat popullore në Suriname - Popullore indonezian emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Suriname - Emrat popullore vajzë në Indonezi
Komente nga MonalisaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Monalisa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Monalisa? Voto për emrin tënd