Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Molly

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Molly.
Është emri yt Molly? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme, të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Mary
Variante:Mali
Djem me tinguj të ngjashëm:Mael, Manuel, Manlio, Mull, Manel, Manual, Millo, Manolo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Manuela, Malia, Mali, Meli, Mila, Milla, Mela, Milia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 147 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 97 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 97 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 97 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 133 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 133 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 243875 Molly's në Facebook. Pozicioni #428
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore danez emrat - Popullore suedez emrat - Popullore hungarez emrat - Emrat popullore në Peru - Popullore anglisht emrat - Popullore spanjisht emrat - Emrat popullore në Suedi - Emrat popullore në Poloni - Emrat popullore në Armeni
Komente nga MollyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Molly? Voto për emrin tënd


Është emri yt Molly? Voto për emrin tënd