Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Mie

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Mie.
Është emri yt Mie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Maria
Djem me tinguj të ngjashëm:Manno, Mano, Meo, Mayo, Mahon, Mannie, Muni, Manu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mia, Mina, Mea, Mona, Maya, Mei, Moana, Monna
Vlerësimi:
4/5
yje 109 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 78 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 78 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 77 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 107 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 108 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10485 Mie's në Facebook. Pozicioni #5708
Kategoritë:Emrat japoneze - Top 100 danez emrat - Popullore danez emrat - Popullore norvegjez emrat - Popullore danez emrat vajzë - Emrat popullore në Norvegji - Emrat popullore në Danimarkë - Emrat e bebeve vajza me 1 rrokje - Popullore norvegjez emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Danimarkë
Komente nga MiePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mie? Voto për emrin tënd