Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Michael

Është emri yt Michael? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Chael, Michaela, Miche, Micheal, Micheil, Michel, Michele, Michelle, Mick, Mickey, Miguel, Mihail, Mihailo, Mihails, Mihajlo, Mihangel, Mihovil, Mike, Mikel, Mikelis, Mikhael, Miles, Miquel, Mitch, Mitchel, Mitchell, Mychaela, Mykhailo, Μιχαλης, Mihaila, Михаило
Djem me tinguj të ngjashëm:Michel, Michaël, Mikael, Miguel, Mikel, Michele, Micheal, Mikol
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mishel, Mikela, Mikaela, Magola, Michal, Miguela, Mikayla, Mychaela
Vlerësimi:
4.5/5
yje 354 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 208 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 206 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 208 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 333 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 330 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4885070 Michael's në Facebook. Pozicioni #1
Kategoritë:Popullore çek emrat - Popullore danez emrat - Top 100 anglisht emrat - Popullore francez emrat - Popullore anglisht emrat - Popullore holandez emrat - Popullore çek emrat boy - Popullore danez emrat boy - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore Swahilian emrat
Komente nga MichaelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Michael? Voto për emrin tënd


Është emri yt Michael? Voto për emrin tënd