Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Melos

Është emri yt Melos? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Malik, Melis, Milos, Miles, Moloch, Myles, Milas, Miloje
Vajza me tinguj të ngjashëm:Melisa, Malika, Melika, Melissa, Monalisa, Melisa Öykü, Melosa, Malzk
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Losi, Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Erina
Facebook:

+/- 235 Melos's në Facebook. Pozicioni #97218
Kategoritë:Emrat greke - Emrat me 5 shkronja - Popullore shqiptar emrat - shpallë lehtë emrat boy - Emrat popullore në Kosovë - Emrat popullore në Maqedoni - Popullore shqiptar emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Lehtë për të kujtuar emrat - Lehtë për të shpallë emrat
Komente nga Melos


Melos ( 2 vjeç) 2017-11-01
Kuptimi i sakt
Melos 2018-05-16
qfar kuptimi ka
Melos ( 6 vjeç) 2019-02-24
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Melos? Voto për emrin tënd


Është emri yt Melos? Voto për emrin tënd