Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Maximiliano

Është emri yt Maximiliano? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Maximilianus
Djem me tinguj të ngjashëm:Massimiliano, Maximilian, Maximiliaan, Maximillian, Maksimillian, Maximilien, Maksimilian, Massemilliano
Vajza me tinguj të ngjashëm:Maximilienne, Macymilliane, Maximiliane, Maximiliana, Maikhanhlinh, Macmillani, Maximilan, Mai Khánh Linh
Vlerësimi:
4.5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 23 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 23 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3780 Maximiliano's në Facebook. Pozicioni #12720
Kategoritë:Emra italiane - Emrat popullore në Kili - Emrat popullore në Argjentinë - Emrat popullore djalë në Kili - Emrat Top1000 amerikanë në 1993
Komente nga MaximilianoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Maximiliano? Voto për emrin tënd


Është emri yt Maximiliano? Voto për emrin tënd