Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Maxim

Është emri yt Maxim? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Maximiliaan
Variante:Максим
Djem me tinguj të ngjashëm:Mason, Massimo, Maximino, Maximo, Maksim, Makena, Mazin, Mungan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Migena, Meghan, Megan, Meagan, Massima, Messina, Majken, Meegan
Vlerësimi:
4.5/5
yje 76 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 42 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 40 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 42 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 68 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 68 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 18745 Maxim's në Facebook. Pozicioni #3559
Kategoritë:Popullore çek emrat - Popullore rusisht emrat - Popullore italian emrat - Emrat popullore në Rusi - Emrat e Amerikës Latine - Emrat popullore në Itali - Emrat popullore në Siria - Popullore sllovak emrat boy - Popullore rusisht emrat boy - Emrat popullore në Hungari
Komente nga MaximPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Maxim? Voto për emrin tënd


Është emri yt Maxim? Voto për emrin tënd