Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Marysia

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Marysia.
Është emri yt Marysia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:acaruar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Maria
Djem me tinguj të ngjashëm:Mirko, Mark, Marquise, Maris, Marc, Marcus, Maurice, Markus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mrika, Margo, Merisa, Marisa, Marika, Morisa, Merise, Maurizia
Vlerësimi:
4/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1455 Marysia's në Facebook. Pozicioni #26008
Kategoritë:Emrat polish - Popullore polonisht emrat - Emrat popullore në Egjipt - Emrat popullore në Poloni - Emrat popullore në Kazahstan - Popullore polonisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Egjipt - Emrat popullore vajzë në Kazahstan
Komente nga MarysiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marysia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marysia? Voto për emrin tënd