Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Marte

Është emri yt Marte? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Martinus
Djem me tinguj të ngjashëm:Mert, Marty, Merita, Meinrad, Meinhard, Mart, Maynard, Meredith
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marta, Marietta, Merit, Marita, Marti, Mirada, Mariette, Mardie
Vlerësimi:
4/5
yje 75 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 51 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 52 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 52 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 71 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 71 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Elsa
Facebook:

+/- 4670 Marte's në Facebook. Pozicioni #10734
Kategoritë:Top 100 norvegjez emrat - Popullore norvegjez emrat - Emrat popullore në Norvegji - Popullore norvegjez emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Norvegji - Top 100 emra të njohura në Norvegji
Komente nga MartePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marte? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marte? Voto për emrin tënd