Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Marin

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Marin.
Është emri yt Marin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:nga deti
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Marinus
Djem me tinguj të ngjashëm:Miran, Miron, Marwan, Moran, Myron, Muharem, Moreno, Morinho
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marina, Morena, Marni, Mirena, Marian, Marion, Miriam, Marena
Vlerësimi:
4.5/5
yje 84 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 50 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 50 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 47 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 75 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 73 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Venera
Facebook:

+/- 14995 Marin's në Facebook. Pozicioni #4280
Kategoritë: - Emra norvegjeze - Top 100 fa emrat - Popullore Po emrat - Popullore fa emrat - Emrat me 5 shkronja - Popullore turk emrat - Popullore etiopian emrat - Popullore çek emrat boy - Emrat popullore në Iran
Komente nga MarinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marin? Voto për emrin tënd