Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Magdaléna

Është emri yt Magdaléna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Vajza me tinguj të ngjashëm:Magdalena, Magdalone, Maighdlin, Machtelina, Magdalene, Magdelena, Magdalen, Magdolna
Vlerësimi:
4/5
yje 31 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 25 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 25 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 25 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 30 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 30 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 50640 Magdaléna's në Facebook. Pozicioni #1640
Kategoritë:Popullore çek emrat - Popullore sllovak emrat - Popullore çek emrat vajzë - Emrat popullore në Slovakia - Popullore sllovak emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Slovakia - Emrat popullore në Republika Çeke - Emrat popullore vajzë në Republika Çeke
Komente nga MagdalénaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Magdaléna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Magdaléna? Voto për emrin tënd