Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lydia

Është emri yt Lydia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Lidija, Lidiya
Djem me tinguj të ngjashëm:Lloyd, Lot, Lude, Layth, Luite, Llwyd, Lohoot, Loyd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leta, Lolita, Lida, Leda, Lilith, Ledi, Lide, Lottie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 183 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 102 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 100 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 100 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 159 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 159 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 180785 Lydia's në Facebook. Pozicioni #554
Kategoritë:Emrat greke - Popullore grek emrat - Popullore suedez emrat - Popullore sllovak emrat - Popullore anglisht emrat - Popullore holandez emrat - Popullore lituanez emrat - Emrat popullore në Greqi - Popullore norvegjez emrat - Emrat popullore në Suedi
Komente nga LydiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lydia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lydia? Voto për emrin tënd