Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Luna

Është emri yt Luna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Lune
Djem me tinguj të ngjashëm:Liam, Leon, Lum, Lion, Lohan, Lon, Luan, Lonnie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lian, Leona, Liana, Lean, Leana, Lana, Lina, Leoni
Vlerësimi:
4.5/5
yje 386 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 265 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 261 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 263 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 338 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 342 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Elda
Facebook:

+/- 38825 Luna's në Facebook. Pozicioni #1991
Kategoritë: - Emra italiane - Top 100 turk emrat - Popullore turk emrat - Popullore fund emrat - Popullore danez emrat - Popullore suedez emrat - Popullore sllovak emrat - Top 100 polonisht emrat - Popullore francez emrat
Komente nga LunaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Luna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Luna? Voto për emrin tënd