Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Luigi

Është emri yt Luigi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:the
Djem me tinguj të ngjashëm:Lukas, Luka, Luis, Luca, Leis, Louis, Lucka, Lucca
Vajza me tinguj të ngjashëm:Liza, Lis, Luiza, Lucia, Luisa, Lexi, Lois, Lucie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 46 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 34 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 34 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 34 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 40 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 40 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 28295 Luigi's në Facebook. Pozicioni #2584
Kategoritë:Emra italiane - Popullore italian emrat - Popullore sllovak emrat - Popullore rumun emrat boy - Popullore polonisht emrat - Emrat popullore në Itali - Popullore italian emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Emrat popullore djalë në Itali - Emrat Top1000 amerikanë në 1967
Komente nga LuigiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Luigi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Luigi? Voto për emrin tënd