Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lucie

Është emri yt Lucie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Lucia
Djem me tinguj të ngjashëm:Lukas, Luka, Luis, Luca, Leis, Louis, Lucka, Luigi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Liza, Lis, Luiza, Lucia, Luisa, Lexi, Lois, Luz
Vlerësimi:
4/5
yje 428 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 331 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 329 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 326 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 415 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 418 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Emanuela
Facebook:

+/- 36155 Lucie's në Facebook. Pozicioni #2100
Kategoritë:Emra italiane - Top 100 çek emrat - Popullore Po emrat - Popullore çek emrat - Top 100 francez emrat - Popullore francez emrat - Popullore sllovak emrat - Popullore gjermanisht emrat - Emrat popullore në Francë - Popullore çek emrat vajzë
Komente nga LuciePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lucie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lucie? Voto për emrin tënd