Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Luciano

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Luciano.
Është emri yt Luciano? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:ndriçim
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Luke
Djem me tinguj të ngjashëm:Luigino, Luqman, Lawson, Lujan, Lucian, Logan, Lakshman, Logen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Luciana, Lucianna, Louisiana, Lucina, Lizina, Lizhen, Lujuana, Llesenia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 63 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 40 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 40 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 40 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 61 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 61 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Marsia
Facebook:

+/- 19970 Luciano's në Facebook. Pozicioni #3390
Kategoritë:Emra italiane - Emrat romantike - Emrat popullore në Itali - Popullore hebraik emrat boy - Popullore hungarez emrat boy - Emrat popullore në Argjentinë - Emrat popullore djalë në Itali - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 2000
Komente nga LucianoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Luciano? Voto për emrin tënd


Është emri yt Luciano? Voto për emrin tënd