Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Luciana

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Luciana.
Është emri yt Luciana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:ndriçim
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Lucia
Djem me tinguj të ngjashëm:Luciano, Luigino, Luqman, Lujan, Lawson, Lucian, Logan, Lakshman
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lucianna, Louisiana, Lucina, Lizina, Lizhen, Llesenia, Lujuana, Lucena
Vlerësimi:
4.5/5
yje 172 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 127 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 126 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 125 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 161 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 161 vota
Pseudonime:Luci
Emrat e vëllezërve:Arnald, Sildi
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 23580 Luciana's në Facebook. Pozicioni #2992
Kategoritë:Emra italiane - Emrat me 7 shkronja - Emrat me 4 rrokjeve - Popullore arab emrat - Top 100 rusisht emrat - Popullore rumun emrat - Popullore rusisht emrat - Emrat popullore në Peru - Popullore shqiptar emrat - Emrat popullore në Rusi
Komente nga Luciana


Luciana ( 17 vjeç) 2019-01-17
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Luciana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Luciana? Voto për emrin tënd