Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lotti

Është emri yt Lotti? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Charlotte
Djem me tinguj të ngjashëm:Lloyd, Lot, Lude, Layth, Luite, Llwyd, Lohoot, Loyd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leta, Lolita, Lida, Leda, Lilith, Ledi, Lide, Lottie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 34 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 34 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 34 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 755 Lotti's në Facebook. Pozicioni #41979
Kategoritë:Popullore hungarez emrat - Emrat popullore në Hungari - Popullore hungarez emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Hungari
Komente nga LottiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lotti? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lotti? Voto për emrin tënd