Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lorena

Është emri yt Lorena? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Laurentius
Djem me tinguj të ngjashëm:Loran, Leron, Loren, Lorin, Loryn, Laren, Louren, Louron
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lorian, Lorna, Lorien, Laurena, Loreana, Loriana, Larena, Lorrin
Vlerësimi:
5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 18 vota
Pseudonime:Jo, Lori, Lena, Po, Lorki, Lora
Emrat e vëllezërve:Lorenc, Leon, Po Lorenc, Ledri, Lorent, Ylli, Lorik, Lorin, Leart, Kube
Emrat e motrave:Helena, Skam, Skam Moter, Rosita, Samulla, Lorena, Diora, Fjona, Alija, Leonita, Lorina, Lorisa, Eliza, Anxhela
Facebook:

+/- 102855 Lorena's në Facebook. Pozicioni #925
Kategoritë: - Emrat me 6 shkronja - Top 100 rumun emrat - Emrat me 3 rrokjeve - Popullore grek emrat - Top 100 rusisht emrat - Popullore rumun emrat - Top 100 shqiptar emrat - Popullore slloven emrat - Popullore italian emrat
Komente nga Lorena


Lorena ( 7 vjeç) 2017-05-03
Kuptimi i emrit Lorena
Lorena ( 28 vjeç) 2017-05-22
Jo
Lorena ( 14 vjeç) 2018-06-05
CILI ESHTE KUPTIMI I EMRIT TIM "LORENA"
Lorena ( 13 vjeç) 2018-12-13
Me pelqen emri im
Lorena ( 12 vjeç) 2019-01-10
Diora dhe fjona
Lorena ( 13 vjeç) 2019-05-22
Qfare kuptimi ka?
Lorena ( 15 vjeç) 2019-06-29
Jo
Lorena ( 15 vjeç) 2019-06-29
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lorena? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lorena? Voto për emrin tënd