Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Leonildo

Është emri yt Leonildo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Leonhard
Djem me tinguj të ngjashëm:Leonaldo, Leonald
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leonilde, Linlada, Lenilde, Leonilda, Laeni Millati, Linh Lolita
Vlerësimi:
4.5/5
yje 42 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 31 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 36 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 35 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 55 Leonildo's në Facebook. Pozicioni #279732
Kategoritë:Emra italiane - Emrat popullore në Brazil - Popullore portugalisht emrat - Emrat popullore në Mozambik - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat popullore djalë në Brazil - Emrat popullore djalë në Mozambik - Top 100 emra të njohura në Mozambik
Komente nga LeonildoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Leonildo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Leonildo? Voto për emrin tënd