Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lena

Është emri yt Lena? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Magdalena. Lena Zavaroni
Variante:Leena
Djem me tinguj të ngjashëm:Liam, Leon, Lum, Lion, Lohan, Lon, Luan, Lonnie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lian, Leona, Liana, Luna, Lean, Leana, Lana, Lina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 246 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 145 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 146 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 144 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 227 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 228 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Blinera
Facebook:

+/- 124770 Lena's në Facebook. Pozicioni #786
Kategoritë:Emrat Hebreje - Top 100 suedez emrat - Popullore çek emrat - Popullore grek emrat - Popullore Thai emrat - Popullore danez emrat - Top 100 lituanez emrat - Popullore suedez emrat - Popullore slloven emrat - Emrat popullore në Rusi
Komente nga LenaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lena? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lena? Voto për emrin tënd