Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lara

Është emri yt Lara? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Laura
Djem me tinguj të ngjashëm:Lior, Lear, Larry, Lauro, Leroy, Leeroy, Llara, Liroy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Luar, Lura, Laura, Lyra, Liora, Lora, Leira, Lair
Vlerësimi:
4.5/5
yje 582 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 402 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 398 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 395 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 545 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 543 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nari
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 136445 Lara's në Facebook. Pozicioni #728
Kategoritë: - Emrat Islandeze - Popullore Po emrat - Popullore çek emrat - Popullore turk emrat - Popullore fund emrat - Popullore danez emrat - Top 100 slloven emrat - Popullore rumun emrat - Popullore suedez emrat
Komente nga Lara


Lara ( 4 vjeç) 2017-10-17
Jo, Cfar kuptimi ka

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lara? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lara? Voto për emrin tënd