Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kuzma

Është emri yt Kuzma? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Cosmas
Djem me tinguj të ngjashëm:Kian, Kaan, Keon, Kean, Kin, Koen, Ken, Kenny
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kiana, Keana, Kim, Kushina, Khả Như, Kayna, Kenwyn, Kiều Ni
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 120 Kuzma's në Facebook. Pozicioni #158786
Kategoritë:Emrat rusë - Popullore sllovak emrat - Popullore sllovak emrat boy - Emrat popullore në Slovakia - Emrat popullore djalë në Rusi - Emrat popullore djalë në Slovakia
Komente nga KuzmaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kuzma? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kuzma? Voto për emrin tënd