Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kleanti

Është emri yt Kleanti? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Klement, Klint, Kleant, Kelmend, Kliment, Kalmant, Keeland, Kyle Matthew
Vajza me tinguj të ngjashëm:Klinta, Kalindi, Kalanit, Kalinda, Klementia
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Kleant
Emrat e motrave:Amarilda
Facebook:

+/- 10 Kleanti's në Facebook. Pozicioni #1123571
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Popullore shqiptar emrat - Emrat popullore në Shqipëri - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Emrat e bebeve djem me 7 shkronja
Komente nga Kleanti


Kleanti ( 30 vjeç) 2016-05-01
JO
Kleant ( 0 vjeç) 2019-05-07
Kuptimi i emrit kleant

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kleanti? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kleanti? Voto për emrin tënd