Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Klajdi

Është emri yt Klajdi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Klejdi, Kailash Yadu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kallisto, Kalista, Kalysta, Kalisetti, Kallista, Kelsey Jade
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Jo, Cubi, Kalajd, Qife, Kolloqife
Emrat e vëllezërve:Joan, Kirsti, Dorisa
Emrat e motrave:Ajla, Klea, Zhani, Markela, Mirella, Mersi, Remila, Brisilda, Jetmira
Facebook:

+/- 1715 Klajdi's në Facebook. Pozicioni #23023
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Popullore grek emrat - Top 100 italian emrat - Popullore italian emrat - Popullore shqiptar emrat - Popullore grek emrat boy - Emrat popullore në Itali - shpallë lehtë emrat boy - Popullore italian emrat boy - emrat Boy me më shumë vota
Komente nga Klajdi


Klajdi ( 18 vjeç) 2016-03-26
Jo
Klajdi ( 16 vjeç) 2017-09-27
Is beautiful name
Klajdi ( 1 vjeç) 2018-04-06
Dua te dij kuptim in te merit qe kam
Klajdi ( 16 vjeç) 2018-04-26
Eshte emer i bukure
Klajdi ( 16 vjeç) 2018-04-26
Eshte emer i bukure

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Klajdi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Klajdi? Voto për emrin tënd