Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kiara

Është emri yt Kiara? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kar, Kaiser, Ker, Kuro, Kor, Kerry, Kerr, Khayra
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kaur, Kera, Kore, Kori, Karri, Kishori, Kesari, Kesare
Vlerësimi:
4.5/5
yje 328 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 214 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 213 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 212 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 288 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 287 vota
Pseudonime:Kia
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Kaila, Cloe
Facebook:

+/- 46660 Kiara's në Facebook. Pozicioni #1741
Kategoritë:Emrat irlandez - Popullore Po emrat - Emrat me 4 rrokjeve - Popullore çek emrat - Top 100 sllovak emrat - Popullore slloven emrat - Popullore sllovak emrat - Emrat popullore në Peru - Emrat popullore në Kili - Popullore hungarez emrat
Komente nga Kiara


Kiara ( 16 vjeç) 2019-03-13
shm i bkr

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kiara? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kiara? Voto për emrin tënd