Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Karolína

Është emri yt Karolína? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Karl-Wilhelm, Kerlin, Kharalamm, Kerelyn, Karel Alan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Karolina, Karlina, Karlin, Karoline, Karlen, Karlene, Karleen, Karline
Vlerësimi:
4/5
yje 166 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 136 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 136 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 136 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 165 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 161 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 28955 Karolína's në Facebook. Pozicioni #2527
Kategoritë:Top 100 çek emrat - Popullore çek emrat - Popullore sllovak emrat - Popullore çek emrat vajzë - Emrat popullore në Slovakia - Popullore sllovak emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Slovakia - Emrat popullore në Republika Çeke - Emrat popullore vajzë në Republika Çeke - Top 100 emra të njohura në Republika Çeke
Komente nga KarolínaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Karolína? Voto për emrin tënd


Është emri yt Karolína? Voto për emrin tënd