Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jokubas

Është emri yt Jokubas? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jacques-Ives, Jebus, Josephs, Jovica, Jabez, Javes, Jacobus, Javas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Japke, Jeevika, Jaapje, Jefke, Jeipke, Jeepke, Jeipkje, Jiepkje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 130 Jokubas's në Facebook. Pozicioni #150045
Kategoritë:Emrat popullore djalë në Lituani
Komente nga JokubasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jokubas? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jokubas? Voto për emrin tënd