Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me John

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit John.
Është emri yt John? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është i dhemshur
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Johannes
Variante:Dashawn, Elchanan, Evana, Gian, Hansel, Hansen, Hanson, Hovhannes, Iain, Iann, Ihan, Ioan, Ioana, Ioann, Ion, Iwan, Jack, Jacki, Jackson, Jan, Jana, Janet, Janis, Janson, Janssen, Jean, Jean Baptiste, Jeanette, Jeanie, Jeanne, Jeannett, Jeannette, Jeannie, Jen, Jenkin, Jennings, Joan, Johan, Johannes, Johnson, Juan, Juanito, Keoni, Keyshawn, Sean, Shaundre, Shon, Sion, Sjon, Yan, Yiannis, Yoana, Yochanan, Zane, يحيى, Ιωαννης, Yianni, Іван, Йоана, Ян, Yoan, Օհաննես
Djem me tinguj të ngjashëm:Jona, Jon, Jani, Joen, Johan, Jan, Juan, Jonah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Joana, Joan, Jaana, Juna, Jana, Janina, Jehona, Jenna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 320 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 174 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 171 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 169 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 284 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 288 vota
Pseudonime:Kapterr, Xhogu, Xhoka
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Ezra
Facebook:

+/- 4818465 John's në Facebook. Pozicioni #2
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 fa emrat - Emrat e shkurtër - Popullore Po emrat - Popullore fa emrat - Popullore në emrat - Popullore grek emrat - Popullore danez emrat - Top 100 anglisht emrat - Popullore suedez emrat
Komente nga JohnPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt John? Voto për emrin tënd


Është emri yt John? Voto për emrin tënd