Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jihane

Është emri yt Jihane? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jona, Jon, Jani, Joen, Johan, John, Jan, Juan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Joana, Joan, Jaana, Juna, Jana, Janina, Jehona, Jenna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 41 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 35 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 34 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3235 Jihane's në Facebook. Pozicioni #14330
Kategoritë:Top 100 francez emrat - Popullore italian emrat - Popullore francez emrat - Popullore lituanez emrat - Emrat popullore në Marok - Emrat popullore në Itali - Emrat popullore në Tunizi - Emrat popullore në Francë - Popullore italian emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Marok
Komente nga JihanePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jihane? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jihane? Voto për emrin tënd