Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jessica

Është emri yt Jessica? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Yessica
Djem me tinguj të ngjashëm:Jahi, Joey, Jack, Jay, Jesse, Joe, Josue, Joshua
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jo, Jaci, Ji, Josie, Jessie, Jackie, Jee, Jauza
Vlerësimi:
4.5/5
yje 1146 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 674 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 672 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 669 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 1038 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 1026 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2422015 Jessica's në Facebook. Pozicioni #10
Kategoritë:Emrat Hebreje - Top 100 Po emrat - Popullore Po emrat - Top 100 fund emrat - Popullore fund emrat - Popullore Thai emrat - Popullore arab emrat - Top 100 suedez emrat - Popullore çek emrat - Top 100 italian emrat
Komente nga JessicaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jessica? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jessica? Voto për emrin tënd