Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Janel

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Janel.
Është emri yt Janel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Pajtuar Perëndisë
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jamel, Jamal, Jammal, Jamiel, Jameel, Jeanelle, Jennelle, Jamilia
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jonila, Jamelia, Jamila, Jameelah, Jeannell, Jenell, Jonell, Jamielee
Vlerësimi:
4.5/5
yje 37 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 26 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 26 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 34 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 35 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 24150 Janel's në Facebook. Pozicioni #2923
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat popullore në Kanadë - Emrat popullore në Kazahstan - Emrat popullore vajzë në Kanadë - Emrat popullore vajzë në Kazahstan
Komente nga JanelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Janel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Janel? Voto për emrin tënd