Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Júlia

Është emri yt Júlia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Joel, Juel, Julio, Jalal, Jokull, Jelle, Joshila, Jyle
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jola, Jala, Jael, Jolie, Jalia, Jilly, Jella, Joelle
Vlerësimi:
4.5/5
yje 168 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 140 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 140 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 137 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 161 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 156 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 501000 Júlia's në Facebook. Pozicioni #210
Kategoritë:Popullore sllovak emrat - Popullore hungarez emrat - Top 100 Catalonian emrat - Popullore Catalonian emrat - Top 100 portugalisht emrat - Emrat popullore në Brazil - Emrat popullore në Hungari - Emrat popullore në Spanjë - Popullore portugalisht emrat - Emrat popullore në Slovakia
Komente nga JúliaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Júlia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Júlia? Voto për emrin tënd