Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me János

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit János.
Është emri yt János? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është i mëshirshëm
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Johannes
Djem me tinguj të ngjashëm:Johannes, Janik, James, Jonas, Jens, Jones, Jannik, Janusz
Vajza me tinguj të ngjashëm:Janis, Janice, Janessa, Jeong, Jenice, Janiece, Jasminka, Jaimica
Vlerësimi:
4.5/5
yje 57 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 45 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 44 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 44 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 53 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 55 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5225 János's në Facebook. Pozicioni #9881
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore hungarez emrat - Emrat popullore në Hungari - Popullore hungarez emrat boy - Emrat popullore djalë në Hungari - Top 100 emra të njohura në Hungari
Komente nga JánosPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt János? Voto për emrin tënd


Është emri yt János? Voto për emrin tënd