Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

J

Është emri yt J? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jahi, Joey, Jack, Jay, Jesse, Joe, Josue, Joshua
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jo, Jaci, Ji, Josie, Jessie, Jackie, Jee, Jauza
Vlerësimi:
4/5
yje 35 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 25 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 26 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Altin
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3760 J's në Facebook. Pozicioni #12781
Kategoritë:Popullore Bengali emrat - Popullore Tagalogisht emrat - Emrat popullore në Filipinet - Popullore Tagalogisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Filipinet
Komente nga JPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt J? Voto për emrin tënd


Është emri yt J? Voto për emrin tënd