Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Isabella

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Isabella.
Është emri yt Isabella? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është betuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Isabel
Variante:Bel, Belle, Beyla, Isabeau, Isabel, Isabell, Izabella, Tibby
Djem me tinguj të ngjashëm:Iqbal, Iseabail, Iqbaal, Ijbele
Vajza me tinguj të ngjashëm:Izabella, Isabel, Isabela, Izabela, Izabel, Isobel, Isobail, Izabelle
Vlerësimi:
4.5/5
yje 432 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 308 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 305 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 304 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 407 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 401 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 83960 Isabella's në Facebook. Pozicioni #1083
Kategoritë:Emrat biblikë - Emrat romantike - Top 100 grek emrat - Top 100 danez emrat - Emrat me 8 shkronja - Emrat me 4 rrokjeve - Popullore çek emrat - Popullore grek emrat - Popullore fund emrat - Top 100 suedez emrat
Komente nga Isabella


FADIOLA ( 27 vjeç) 2015-12-08
KUPTIMI

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Isabella? Voto për emrin tënd


Është emri yt Isabella? Voto për emrin tënd