Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ingrid

Është emri yt Ingrid? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Ingredette
Djem me tinguj të ngjashëm:Ingegerd, Iwan Nasrodi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ingrida, Ingred, Ingigerd, Ingegard, Injerd, Ingrd, Ingerid, Ingridi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 602 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 357 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 354 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 351 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 550 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 547 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 100070 Ingrid's në Facebook. Pozicioni #948
Kategoritë:Emrat skandinave - Top 100 suedez emrat - Popullore çek emrat - Popullore danez emrat - Popullore rumun emrat - Top 100 etiopian emrat - Popullore suedez emrat - Top 100 holandez emrat - Popullore slloven emrat - Popullore sllovak emrat
Komente nga IngridPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ingrid? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ingrid? Voto për emrin tënd