Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Indre

Është emri yt Indre? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Inder, Indera
Vajza me tinguj të ngjashëm:Indira, Indra, Indri, Indru, Imandatiara, Indria, Initra, Indhira
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2855 Indre's në Facebook. Pozicioni #15812
Kategoritë:Popullore lituanez emrat - Emrat popullore në Lituani - Emrat popullore vajzë në Lituani
Komente nga IndrePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Indre? Voto për emrin tënd


Është emri yt Indre? Voto për emrin tënd