Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ilda

Është emri yt Ilda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Hild
Djem me tinguj të ngjashëm:Ilidio, Illtyd, Ilta, Ielde, Illtud, Ilwyd, Ildo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ilayda, Ilaida, Ilithyia, Ilady, Ilit, Illed, Ilithia, Ilithya
Vlerësimi:
5/5
yje 51 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 27 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 44 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 44 vota
Pseudonime:Jo, Idyy, Bukuroshe, Mistrece, Aktive
Emrat e vëllezërve:Admir, Doris, Ildon, Erion, Ueldi
Emrat e motrave:Adelajda, Joan, Ildona, Elzeta
Facebook:

+/- 4085 Ilda's në Facebook. Pozicioni #11960
Kategoritë: - Emra gjermanë - Emrat me 4 shkronja - Popullore shqiptar emrat - Emrat popullore në Armeni - Emrat popullore në Serbia - Emrat popullore në Kosovë - Emrat popullore në Mozambik - Emrat popullore në Mali i Zi - Emrat popullore në Shqipëri
Komente nga Ilda


Ilda ( 18 vjeç) 2017-05-20
Ilda ësht emer ilir
Il-da
Yll-sha
Ilda ( 12 vjeç) 2019-02-14
Emri im eshte i Vecante dhe Fantastik

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ilda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ilda? Voto për emrin tënd