Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hajnalka

Është emri yt Hajnalka? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hajnlalka, Hasim Malik
Vlerësimi:
4/5
yje 70 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 53 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 53 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 53 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 65 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 65 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1225 Hajnalka's në Facebook. Pozicioni #29516
Kategoritë:Emrat hungareze - Popullore sllovak emrat - Popullore hungarez emrat - Emrat popullore në Serbia - Popullore ukrainisht emrat - Emrat popullore në Hungari - Emrat popullore në Slovakia - Emrat popullore në Ukrainë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë
Komente nga HajnalkaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hajnalka? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hajnalka? Voto për emrin tënd