Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Guerino

Është emri yt Guerino? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Guarino, Geron, Geronimo, German, Göran, Grian, Graham, Garrin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gorawen, Germi, Grima, Greyn, Grania, Graine, Gorane, Grainne
Vlerësimi:
3/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 105 Guerino's në Facebook. Pozicioni #176077
Kategoritë:Emra italiane - Emrat popullore në Itali - Emrat popullore djalë në Itali
Komente nga GuerinoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Guerino? Voto për emrin tënd


Është emri yt Guerino? Voto për emrin tënd