Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Grid

Është emri yt Grid? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gerard, Gert, Gerardo, Gerhard, Grady, Gerd, Gordy, Gradey
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gerta, Gretta, Gerti, Gerdie, Gerdy, Gryt, Griet, Gerda
Vlerësimi:
3/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 4 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 385 Grid's në Facebook. Pozicioni #68216
Kategoritë:Emra norvegjeze - Emrat me 4 shkronja - Popullore Thai emrat boy - Emrat e bebeve vajza me 1 rrokje - Emrat popullore djalë në Estoni - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja - Emrat popullore djalë në Thailand
Komente nga GridPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Grid? Voto për emrin tënd


Është emri yt Grid? Voto për emrin tënd