Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Greta

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Greta.
Është emri yt Greta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:margaritar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Margaretha
Djem me tinguj të ngjashëm:Gerard, Gert, Gerardo, Gerhard, Grady, Gerd, Gordy, Gradey
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gerta, Grid, Gretta, Gerti, Gerdie, Gerdy, Gryt, Griet
Vlerësimi:
4.5/5
yje 24 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 23 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 23 vota
Pseudonime:Jo, Geci, Eta, Geta, Grei, Gretushe, Reta, Greta, Gleta, Po, Flok Gjata
Emrat e vëllezërve:Granit, Jo Skam, Andi, Genc, Donald, Meriton, Leon, Blendi, Blenndi
Emrat e motrave:Gentiana, Gresa, Agnesa, Flávia, Genta, Dajana, Fitore, Doruntina, Drenusha, Jo Skam, Helga, Vanesa, Alesia, Gabriela, Vlera
Facebook:

+/- 32875 Greta's në Facebook. Pozicioni #2268
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat me 5 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Popullore fund emrat - Popullore çek emrat - Popullore rumun emrat - Top 100 italian emrat - Top 100 shqiptar emrat - Top 100 lituanez emrat - Popullore sllovak emrat
Komente nga Greta


Greta ( 24 vjeç) 2016-09-07
Thonë që origjina e emrit rim vjen nga latinishtja Margaritës dmth perl ose na greqishtja e lashtë po dua ta di sakt
Greta ( 19 vjeç) 2016-11-01
emer i kemdeshem
Greta ( 16 vjeç) 2016-11-02
Me pelqen shume:-*
Greta ( 15 vjeç) 2017-05-27
Mbreteresha e akullot
Greta ( 19 vjeç) 2017-12-23
Nuk me pelqen edhe aq
Agreta ( 22 vjeç) 2018-02-11
Cili esht kuptimi i emrit Agreta
Greta ( 16 vjeç) 2018-03-26
Jo
Greta 2018-06-02
jo
Greta ( 11 vjeç) 2019-08-23
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Greta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Greta? Voto për emrin tënd