Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Grazina

Është emri yt Grazina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Graziano, Greyson, Georgino, Garrison, Grayson, Gerson, Garson, Gershom
Vajza me tinguj të ngjashëm:Graziana, Georgina, Gorkem, Graciene, Gracinha, Georgiana, Georgeanne, Grishma
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 515 Grazina's në Facebook. Pozicioni #55338
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore lituanez emrat - Emrat popullore në Lituani - Popullore lituanez emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Lituani - Top 100 emra të njohura në Lituani
Komente nga GrazinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Grazina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Grazina? Voto për emrin tënd