Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Granit

Është emri yt Granit? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Grand, Grant, Garnett, Garnet, Germt, Gernot, Graent, Germent
Vajza me tinguj të ngjashëm:Garnetta, Germund, Ground, Gerrinda, Gurmet, Girinda, Garnette, Gernanda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 3 vota
Pseudonime:Niti
Emrat e vëllezërve:Diart
Emrat e motrave:Alketa, Greta, Eliesa, Erta, Blerina, Gresa, Gerta, Diellza
Facebook:

+/- 2360 Granit's në Facebook. Pozicioni #18188
Kategoritë:Emrat popullore në Kosovë - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja - Emrat popullore djalë në Kosovë
Komente nga GranitPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Granit? Voto për emrin tënd


Është emri yt Granit? Voto për emrin tënd