Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Glenne

Është emri yt Glenne? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Glen, Giuliano, Galan, Galen, Glenn, Gaylon, Ghislain, Glynn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Giuliana, Guillelmina, Galiana, Ghislaine, Gulielma, Galiena, Gillian, Glennie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 1.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 335 Glenne's në Facebook. Pozicioni #75481
Kategoritë:Emrat skocez




Komente nga Glenne



Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Glenne? Voto për emrin tënd


Është emri yt Glenne? Voto për emrin tënd